Hodgson rezignoval na funkci manažera Liverpool FC

rozepsáno | † 12. 01. 2011 | kód autora: G6s

8. ledna 2011 byla na oficiálních stránkách klubu Liverpool FC uveřejněna zpráva, podle které Roy Hodgson rezignoval na funkci manažera LFC. (celá zpráva zde http://www.lfc.tv/news/latest-news/hodgson-leaves-liverpool-fc ).

Je potřeba si přiznat, že po oznámení této novinky se mnoha fanouškům ulevilo. Ač nemůže nikdo zpochybnit manažerské kvality Roye,  které  dokázal zejména svým působením u týmu Fulham FC, který dovedl až do finále Evropské ligy v roce 2010, tak mnoho fanoušků, zejména těch "právověrných" už od začátku bylo proti němu a s postupem času a jedním šokujícím výsledkem za druhým jich bylo stále více a více. Během posledních pěti zápasu v PL se podařilo Liverpoolu pod vedením Hodgsona doslova vydřít mizerných 6 bodů ( za domácí vítězství proti Aston Ville a Boltonu). Zápasy s Newcastlem, Blackburnem a především Wolverhamptonem skončily pro The Reds ostudou.

Při pohledu na styl, jakým Roy Liverpool řídil si mnoho lidí položilo otázku, jestli pro něj není Liverpool příliš velké sousto? I já jsem se na totéž sám sebe ptal. A moje odpověď zní "Ano, Liverpool byl pro něj moc velkým soustem."Jeho působení se dá rozdělit na tři hlavní složky: a) posily, b) sestava, c) předvedená hra.

Co se týče posil, resp. "posil", protože snad nikoho z těch, co Hodgson za své jepičí působení u LFC do týmu přivedl nelze považovat za posilu. S sebou si z Fulhamu přivedl Paula Koncheskeho (30let). Krajní obránce, který nastupuje na levé straně, byl tragický při každém kontaktu s míčem během zápasů, do kterých nastoupil. Asi proto

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.